insaat

3enerji Konutları
Turgutreis'te muhteşem bir manzarada, kullanıma hazır olan daireler, 1. Sınıf inşat kalitesi ve malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir. Üst dairelerden deniz manzarası, alt kat dairelerde ise bahçe kullanımı mevcuttur. Ayrıca dairelerin kullanımına ait otopark alanları da yer almaktadır.

Brüt 90 m2 olan dairelerde, 2 adet yerler parkeli ve çift ısı camlı açılır pencereler ve bir adet balkonlu yatak odaları, birisi ebeveyn olmak üzere, 2 adet duravit ve grohe markalar kullanılmış banyo ve WCler, akrilik kapaklı, blum grass menteşeli, tezgahı granit, grohe bataryalı, teka marka evyeli mutfak salon ve geniş bir balkondan oluşmaktadır.

Ayrıca dairelerde Sergün marka, basınçlı, daire içi kontrol edilebilir termostatlı güneş enerjisi sistemi, Schüco marka PVC sitemi, Weber marka ısı izolasyonu ve mantolama, görüntülü konuşma sistemi, TV uydu sistemi, çelik kapılar ve otopark alanları mevcut.

Deniz ve doğa manzaralı olan dairelerin ön balkonlarında deniz manzarası, arka balkonlarından doğa manzarasını görmek mümkün.