3enerji Elektrik,
Türkiye’nin en önemli Turizm merkezi olan Bodrum ilçesinde 2010 yılında faaliyet hayatına başlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız; faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız  enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi / markası haline geldi.

2010 yılında 110m2 alanda kurulmuş olan firmamız 3 alanda hizmetini sürdürmekte olup Malzeme Temini, Proje-Danışmanlık, Mühendislik Hizmetleri ve Elektrik Taahhüt işlerinde yükselen bir grafik yakalamış olup 2014 yılında 1250m2 yeni showroom’una taşınmıştır. Malzeme Temini olarak Muğla ili genelinde en büyük depo ve stoğa sahip olan firmalardan biri olan firmamız, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına en uygun ve en hızlı şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiş olup ve bundan dolayı tercih edilen bir marka haline gelmesinin haklı gururunu yaşamaktadır.

Elektrik Mühendislik, Proje, Danışmanlık departmanında 4 Elektrik Mühendisi, 2 Teknik Ressam barındıran firmamız Bodrum ilçesinde yatırımcıların, mimarların tercih edilen firması olmuştur.

Firmamız projelere çözüm üretmek üzere uzman kadro oluşturmuş olup, Küçük ve büyük çaplı yapıların projelendirilmesinden, uygulamanın yapılıp anahtar teslimine kadar olan tüm aşamalarında hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana yüklendiği prestij bina proje ve taahhütlerinde; uygun şantiye organizasyonu ile zamanında malzeme temini, montaj, devreye alma ve sorunsuz geçici / kesin kabüller sonucu, yıllar içinde saygın yerini kazanan firmamız, sektörde yükselmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Sadece Bodrum genelinde hizmet vermekte olan firmamız taşeron ekip çalıştırmamakta olup alanında uzman, yetki belgelerine sahip 45 kişilik personeli ile hizmet vermektedir.

 

sertifika-3 sertifika-2 sertifika-1